GIGABYTE AORUS 17X AZF 2023 RTX4090 330W FSP 19.5V 16.9A FSP330-AJAN3 AC Adapter
View full details
Verified Compatibility: GIGABYTE AORUS 17X AZF 2023 RTX4090 330W FSP 19.5V 16.9A FSP330-AJAN3 AC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
Features:
- 100% Original Genuine OEM Slim FSP 330W AC Power Adapter.
- INPUT: 100-240V 4.2A 50-60Hz (for worldwide use)
- OUTPUT:  19.5V 16.9A, 330W
- Connector size:5.5mm*2.5mm No Pin inside
Not 7.4mm*5.0mm with pin
- Status: OEM 100%original genuine Slim.