New Original 24V 2.7A Adapter for Harman Kardon SABRE SB 35,TNUA2402703 SoundBar
View full details
Verified Compatibility: New Original 24V 2.7A Adapter for Harman Kardon SABRE SB 35,TNUA2402703 SoundBar
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 24V       2.7A, 64.8W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm