New Original AORUS 17X/i9-12900HX/RTX 3080 Ti A18-280P1A Chicony 280W AC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original AORUS 17X/i9-12900HX/RTX 3080 Ti A18-280P1A Chicony 280W AC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V       14A , 280W
Connecter size: 7.4 mm×5.1 mm, with central pin inside.