New Original APD 180W Adapter&Cord for BenQ mobiuz ex3210u DA-180D19 LED Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original APD 180W Adapter&Cord for BenQ mobiuz ex3210u DA-180D19 LED Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:   19.5V    9.23A , 180W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside .