New Original APD 19.5V 9.23A Adapter for BenQ mobiuz ex2710u DA-180D19 Monitor@@
View full details
Verified Compatibility: New Original APD 19.5V 9.23A Adapter for BenQ mobiuz ex2710u DA-180D19 Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:   19.5V    9.23A , 180W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside .