New Original Asus 45W 20V/15V/9V/5V Adapter for ASUS Chromebook CX1500CNA-WS44F@
View full details
Verified Compatibility: New Original Asus 45W 20V/15V/9V/5V Adapter for ASUS Chromebook CX1500CNA-WS44F
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original ASUS 45W AC Adapter.
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 5.0V   3.0A 15.0W /9.0V  3.0A/15.0V 3.0A/20V 2.25A  45.0W