New Original ASUS ZenBook Pro Duo 15/i9-12900H/RTX3060 ADP-240EB B AC/DC Adapter
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original ASUS 240.0W AC Adapter,it is new style.
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20.0V    12.0A, 240.0W
Connecter size: 6.0 mm×3.7 mm, with central pin inside.