New Original Chicony/Medion 65W AC/DC Adapter for Medion Akoya E15412 A18-065N3A
View full details
Verified Compatibility: New Original Chicony/Medion 65W AC/DC Adapter for Medion Akoya E15412 A18-065N3A
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19 V         3.42A, 65W
Connecter size:  3.5 mm×1.35 mm