New Original Dell 130.0W AC Adapter for Dell Alienware x14 LA130PM200 DA130PM200
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell 130.0W AC Adapter for Dell Alienware x14 LA130PM200 DA130PM200
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Dell 130.0W AC Adapter.
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 5V    1.0A/5W ,     20V   6.5A/130.0W