New Original Dell 19.5V 2.31A Adapter&Cord for Dell Vostro 5590 LA45NM140 Laptop
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell 19.5V 2.31A Adapter&Cord for Dell Vostro 5590 LA45NM140 Laptop
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V    2.31A, 45.0W
Connecter size: 4.5 mm×2.9 mm, with central pin inside.