New Original Dell 45W Type-C Adapter for Dell XPS 13-9310 DA45NM180 HA45NM180 PC
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell 45W Type-C Adapter for Dell XPS 13-9310 DA45NM180 HA45NM180 PC
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Dell 45W USB Type-C Adapter.
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 5.0V    3.0A/15W,  15.0V  3.0A/45W,  9.0V  3.0A/27.0W,   20.0V  2.25A/45.0W