New Original Dell 60W Type-C AC Adapter for Dell XPS 13 9320 HA60NM200 LA60NM200
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell 60W Type-C AC Adapter for Dell XPS 13 9320 HA60NM200 LA60NM200
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 5.0V  3.0A/15.0W, 15.0V   3.0A/45W, 9.0V   3.0A/27.0W, 20.0V 3.0A/60.0W