New Original Dell 65W AC Adapter for Dell Latitude 5300 2-in-1 Chrome LA65NM130
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell 65W AC Adapter for Dell Latitude 5300 2-in-1 Chrome LA65NM130
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V     3.34A, 65W
Connecter size: 7.4mm ×5.0mm, with central pin inside.