New Original Dell 65W USB Type-C Adapter for Dell Latitude 7390 DA65NM170 Laptop
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell 65W USB Type-C Adapter for Dell Latitude 7390 DA65NM170 Laptop
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Dell 65W AC Adapter.
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 5V/9V/15V/20V      3A/3A/3A/3.25A,65W