New Original Dell Alienware m17 R4 LA330PM190 19.5V 16.92A 330W AC Adapter&Cord@
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell Alienware m17 R4 LA330PM190 19.5V 16.92A 330W AC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V   16.92A, 330W
Connecter size: 7.40mm ×5.10mm, with central pin inside.