New Original Dell Alienware m18 R1/i9/RTX4090 HA330PM201 19.5V 16.92A AC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell Alienware m18 R1/i9/RTX4090 HA330PM201 19.5V 16.92A AC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V    16.92A, 330.0W
Connecter size: 7.40mm ×5.10mm, with central pin inside.