New Original Dell G5 5587 P72F,LA130PM121,DA130PE1-00,HA130PM160 130W AC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original Dell G5 5587 P72F,LA130PM121,DA130PE1-00,HA130PM160 130W AC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V      6.7A, 130W
Connecter size: 7.4mm ×5.0mm, with central pin inside