New Original Delta 120W AC Adapter&Cord for BenQ EX2710Q ADP-120RH D LCD Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original Delta 120W AC Adapter&Cord for BenQ EX2710Q ADP-120RH D LCD Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:   19V    6.32A , 120W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm .