New Original Getac B360 fully rugged Notebook ADP-90YD B MTA190474W4 90W Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original Getac B360 fully rugged Notebook ADP-90YD B MTA190474W4 90W Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V    4.74A, 90W
Connecter size: 5.5 mm×2.5 mm.