New Original Harman kardon NOVA Bluetooth speaker NDT19V-3C-DC JBL AC/DC Adapter
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       3A, 57W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm