New Original Harman Kardon Onyx Studio 5 Speaker NSA40ED-190200 19V 2.0A Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original Harman Kardon Onyx Studio 5 Speaker NSA40ED-190200 19V 2.0A Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
New Original Harman Kardon Onyx Studio 5 Portable Bluetooth Speaker NSA40ED-190200 19.0V 2.0A 38.0W AC/DC Adapter&Cord