New Original Harman Kardon Speaker NSA60ED-190300 19V 3A AC Adapter Cord/Charger
View full details
Verified Compatibility: New Original Harman Kardon Speaker NSA60ED-190300 19V 3A AC Adapter Cord/Charger
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:   19V    3A , 57W
Connecter size: 5.5 mm×2.5 mm.