New Original Hoioto 48V Adapter For ZOSI 8SN-1828W4-20-EU-FL1 4K 8CH NVR 8MP PoE
View full details
Verified Compatibility: New Original Hoioto 48V Adapter For ZOSI 8SN-1828W4-20-EU-FL1 4K 8CH NVR 8MP PoE
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 48.0V       2.0A, 96W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .