New Original JBL Horizon 2 Bluetooth Speaker F13V-2.2C-DC 13V 2.2A AC/DC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original JBL Horizon 2 Bluetooth Speaker F13V-2.2C-DC 13V 2.2A AC/DC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 13V       2.2A, 28.6W
Connector size: 4.0 mm×1.7 mm