New Original LG 140.03W Adapter for LG 27UL850-W ADS-150KL-19N-3 190140E Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 140.03W Adapter for LG 27UL850-W ADS-150KL-19N-3 190140E Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       7.37A, 140.03W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside