New Original LG 140W AC/DC Adapter for LG 27UN83A-W A140A001L A16-140P1A Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 140W AC/DC Adapter for LG 27UN83A-W A140A001L A16-140P1A Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       7.37A, 140W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside