New Original LG 19V 0.84A Adapter for LG 20" 20MK420H LCAP36-U computer monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 19V 0.84A Adapter for LG 20" 20MK420H LCAP36-U computer monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.0V       0.84A, 16.0W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .