New Original LG 19V 2.1A Adapter for LG PH30JG/PH30JG-GL EAY62850511 Projector@
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 19V 2.1A Adapter for LG PH30JG/PH30JG-GL EAY62850511 Projector
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original LG 40W AC Adapter.
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       2.1A, 40W
Connecter size: 3.0mm ×1.1mm