New Original LG 19V AC Adapter for LG 34WL600-B ADS-45FSQ-19 19040EPCU-1 Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 19V AC Adapter for LG 34WL600-B ADS-45FSQ-19 19040EPCU-1 Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       2.1A, 40W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside