New Original LG 19V adapter for LG 24MP68VQ-P ADS-25FSG-19 19025EPCU-1L Monitor@
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 19V adapter for LG 24MP68VQ-P ADS-25FSG-19 19025EPCU-1L Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       1.3A, 25W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .