New Original LG 22EA53V-P 22EA53T-P 23EA53V-P Monitor 19025GPCU-1 19V AC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 22EA53V-P 22EA53T-P 23EA53V-P Monitor 19025GPCU-1 19V AC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       1.3A, 25W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .