New Original LG 24MP400 24MP40B 24MP44B Monitor ADS-25FSF-19 19025EPB-1 Adapter@
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.0V       1.3A, 24.7W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .