New Original LG 48W AC Adapter for LG 34WN650-W ADS-48FSK-19 19048EPCU-1 Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 48W AC Adapter for LG 34WN650-W ADS-48FSK-19 19048EPCU-1 Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       2.53A, 48.0 W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside