New Original LG 65W AC Adapter for LG 34BP65C-B ADS-65FAI-19 19065EPCU-1 Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 65W AC Adapter for LG 34BP65C-B ADS-65FAI-19 19065EPCU-1 Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       3.42A, 65W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside