New Original LG 65W Adapter for LG gram 14Z90RS-K.ADW9U1 LP65WFC20P-NJ W Laptop@
View full details
Verified Compatibility: New Original LG 65W Adapter for LG gram 14Z90RS-K.ADW9U1 LP65WFC20P-NJ W Laptop
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: (PDO) 5.0V  3.0A  15.0W  or  9.0V  3.0A  27.0W  or  15.0V  3.0A  45.0W  or 20.0V 3.25A  65.0W (PPS) 5.0V-20.0V  3.25A  Max 65.0W