New Original LG SC9S 3.1.3ch Sound Bar MS-Z2610R230-065E0-P 23V 2.61A AC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original LG SC9S 3.1.3ch Sound Bar MS-Z2610R230-065E0-P 23V 2.61A AC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 23V    2.61A, 60.03W
Connecter size: 6.5mm×4.4 mm, with central pin inside