New Original Medion Akoya S14406 A18-065N3A Chicony 19V 3.42A AC/DC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original Medion Akoya S14406 A18-065N3A Chicony 19V 3.42A AC/DC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19 V         3.42A, 65W
Connecter size:  3.5 mm×1.35 mm