New Original MSI GE66 Raider 10UH-285 ADP-230GB D Delta 230W 20V AC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original MSI GE66 Raider 10UH-285 ADP-230GB D Delta 230W 20V AC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Delta MSI 230W AC Adapter.
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V     11.5A, 230W