New Original Netgear NU60-F480125-I1NN 332-10164-01 48V 1.25A AC/DC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original Netgear NU60-F480125-I1NN 332-10164-01 48V 1.25A AC/DC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 48V       1.25A, 60W
Connecter size: 6.3mm ×3.0mm