New Original OEM 19.5V Adapter for AOC AGON PRO AG274UX FSP230-AJAN3 LCD Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM 19.5V Adapter for AOC AGON PRO AG274UX FSP230-AJAN3 LCD Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:   19.5V    11.79A , 230W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside .