New Original OEM AC Power Adapter for Dell Latitude E6420 XFR,P21G001,DA90PM111
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V   4.62A, 90W
Connecter size: 7.4mm ×5.0mm, with central pin inside.