New Original OEM APD 12V Adapter for VELOP VLP01 AC1200 AC1300 KSA-12W-120100VU@
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM APD 12V Adapter for VELOP VLP01 AC1200 AC1300 KSA-12W-120100VU
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 12V       1.5A, 18W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm