New Original OEM ASUS ProArt StudioBook Pro W700GV ADP-230GB B AC Adapter&Cord@@
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V    11.8A, 230.0W
Connecter size: 6.0 mm×3.7 mm, with central pin inside.