New Original OEM ASUS TUF F17 FX707ZC/ i7-12700H/RTX3050 ADP-200JB DB AC Adapter
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original ASUS 200.0W AC Adapter.
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20.0V    10.0A, 200.0W
Connecter size:  6.0 mm×3.7 mm, with central pin inside.