New Original OEM ASUS Vivobook 15 X571GD ADP-120VH B 20V 6A 120W AC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM ASUS Vivobook 15 X571GD ADP-120VH B 20V 6A 120W AC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original ASUS 120W AC Adapter
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V  6A, 120W
Connecter size:  4.5 mm×3.0 mm, with central pin inside.