New Original OEM Asus Vivobook 15X OLED M1503IA A19-090P2A 90W 19V Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Asus Vivobook 15X OLED M1503IA A19-090P2A 90W 19V Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V    4.74A, 90W
Connecter size:  4.5 mm×2.9 mm, with central pin inside.