New Original OEM ASUS ZenBook Pro Duo 15/i9-12900H/RTX3070 TI A20-240P1A Adapter
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original ASUS 240.0W AC Adapter.
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20.0V    12.0A, 240.0W
Connecter size: 6.0 mm×3.7 mm, with central pin inside.