New Original OEM Dell 65W Adapter for Dell Latitude 3310 LA65NS2-01&6TM1C Laptop
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Dell 65W Adapter for Dell Latitude 3310 LA65NS2-01&6TM1C Laptop
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V    3.34A, 65.0W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside.