New Original OEM Dell Alienware m16 R1 LA330PM210 19.5V 16.92A 330W Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Dell Alienware m16 R1 LA330PM210 19.5V 16.92A 330W Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V    16.92A, 330.0W
Connecter size: 7.40mm ×5.10mm, with central pin inside.