New Original OEM Getac V110 G6 Fully Rugged Tablet FSP065-RBBN3 65W Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Getac V110 G6 Fully Rugged Tablet FSP065-RBBN3 65W Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V    3.42A, 65W
Connecter size: 5.5 mm×2.5 mm.